Contact
Kassanet LezaAtoomweg 7
1627 LE Hoorn
Tel. 0229- 56 21 10
Fax 0229- 27 16 11
Automatiseer uw gehele bedrijfsproces zonder investering!
Geld en tijd besteden aan de kerntaken van uw onderneming. Daar draait het om. Daarom biedt Kassanet Leza u, als enige in de markt, de mogelijkheid om uw complete automatiseringspakket, inclusief 100% service, te leasen. Hierdoor kunt u, tegen een zeer kleine maandelijkse vergoeding, uw gehele bedrijf automatiseren zonder zorgen.
Als het om financiering van uw automatisering gaat, heeft u concrete eisen.
De financiering moet zijn:
Dat zijn precies de punten die Kassanet Leza u kan bieden.
Leasen is eigenlijk niets meer of minder dan het financieren van roerende goederen. Het is een overeenkomst tussen twee partijen; enerzijds de leasemaatschappij (die de investering aan de leverancier betaalt) en anderzijds de gebruiker (die voor het gebruik een vergoeding betaalt).
Stel dat u een totaaloplossing bij Kassanet Leza gaat leasen, dan gaat u met ons een contract aan voor de duur van een vooraf vastgestelde periode (1,2of 3jr). U betaalt ons maandelijks een vaste vergoeding, gebaseerd op de verkoopprijs.
Interesse of vragen? Neem dan contakt met ons op: Tel 0229-562110.