
Lekkerland
Maandelijks €30,00
Bij MplusKASSA kunt u terecht voor de automatisch import van artikelbestanden afkomstig van een flink aantal leveranciers. Vanaf een laag maandbedrag kunt u een keuze maken uit één of meerdere leveranciers en daarvan volautomatisch een nieuw artikelbestand ontvangen wanneer de leveranciers hun catalogus bijwerken.
Heeft u vragen of heeft u ondersteuning nodig?
Deze koppeling is gebouwd door MplusKASSA
Voor vragen en/of ondersteuning neemt u op de volgende manier contact op:
Stuur een e-mail naar sales@leza.nl of bel 0229562110
Wat wordt er gekoppeld?
Artikelen:
VEELGESTELDE VRAGEN
Hebben jullie een Nederlandse helpdesk?
Onze helpdesk bestaat uit onze eigen medewerkers, die ook bij u langs komen bij een aflevering of in het geval van een storing. Tijdens kantoortijden zijn zij aanwezig in ons kantoor in Hoorn.
Zijn jullie in het weekend bereikbaar?
Wij zijn telefonisch bereikbaar van 8:00-23:00 uur, 7 dagen per week. Tussen 23:00-8:00uur kunt u de voicemail inspreken, of een mail sturen naar support@leza.nl. Er wordt na het sturen van een mail/inspreken van een voice-mail zo snel mogelijk contact met u opgenomen (vanaf 8:00uur).
Kan je ook gespreid betalen?
Wij denken graag met u mee en kunnen diverse vormen van gespreid betalen aanbieden. Denk aan 50%-50%, 3, 6 of 12 termijnen.
Het is eventueel ook mogelijk om bij ons te leasen, 36 of 48 termijnen.
Is dit een offline kassysteem?
Ons kassasysteem is niet afhankelijk van het internet en blijft het ook doen wanneer er geen internet is.